FizjoNature Medycyna Manualna

Pomagamy Ci znaleźć drogę do pełnego zdrowia i wolność od bólu łącząc szczegółową diagnostykę ze skuteczną terapią.

Zespół pracowników gabinetu zabiegów manualnych

Pomagam pozbyć się przewlekłego bólu i odzyskać sprawność, abyś mógł robić to co kochasz.


Jestem sportowcem, który przeszedł długą kontuzję, operację i rehabilitację więc rozumiem w jakiej jesteś sytuacji. Moje doświadczenia wyniesione ze sportu skłoniły mnie do wyboru drogi zawodowej jaką jest fizjoterapia.


Uwielbiam się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje, co pozwala mi na prowadzenie świadomej, bezpiecznej i skutecznej terapii.


Preferuję podejście holistyczne. W swojej pracy nie skupiam się na tym, aby leczyć tylko miejsce bólu, ale współpracując z Tobą odkryć przyczynę i zająć się nią tak, aby problem nie wracał. Poszukiwanie przyczyny, dogłębna analiza zaburzenia oraz jej likwidacja sprawia mi wiele satysfakcji.


Jestem świadoma tego, że ból wpływa na wiele obszarów Twojego życia, dlatego wpływając na jego zmniejszenie poprawi się Twoja jakość życia, co jest dla mnie ogromnie ważne.


W swojej pracy biorę pod uwagę takie aspekty jak dieta, stres i środowisko w którym żyjesz. Dlatego cenię sobie współpracę z dietetykiem i psychologiem, wtedy gdy jest to niezbędne w procesie leczenia.


Marika

Bartosz

Karolina

Sebastian

Projekt i wykonanie: kopaczyk.comWszelkie prawa zastrzeżone © Copyright FizjoNature Medycyna manualna Marika Babczyńska 2023