rehabilitacja i fizjoterapia szczecin

FizjoNature Medycyna Manualna

Pomagamy Ci znaleźć drogę do pełnego zdrowia i wolność od bólu łącząc szczegółową diagnostykę ze skuteczną fizjoterapią.

lub

Nasz zespół specjalistów - Fizjoterapia i Rehabilitacja w FizjoNature Szczecin

Bartosz Mosur

Fizjoterapia

Magdalena Małkowska - Seta

Hirudoterapia Dietoterapia Terapia wisceralna

Sebastian Wiśniewski

Fizjoterapia

Marika Kopaczyk

Fizjoterapia

Karolina Mosur

Fizjoterapia

Anna Pietkiewicz

Misy Tybetańskie

Misja Naszego Centrum Fizjoterapii

Eksperci zespołowi w fizjoterapii

W naszym centrum fizjoterapii stawiamy na indywidualne podejście i przyczynowe leczenie. Z pasją łączymy nowoczesne metody terapeutyczne z integracją różnych specjalności, oferując holistyczne spojrzenie na zdrowie. Pragniemy, by każdy pacjent czuł się wysłuchany i zrozumiany, a jego potrzeby były traktowane z najwyższą troską i uwagą.

Interdyscyplinarne podejście do rehabilitacji

Nasi specjaliści to wyselekcjonowana grupa ekspertów w dziedzinach fizjoterapii ortopedycznej, dziecięcej, stomatologicznej oraz uroginekologicznej, dietetyki, hirudoterapii, indywidualnych wkładek ortopedycznych, terapii dźwiękiem mis tybetańskich, jogi. Każdy z nas do FizjoNature wnosi unikatową wiedzę i doświadczenie, które są nieustannie rozwijane poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia. Wiemy, że siła tkwi w zespole, dlatego regularnie wymieniamy się doświadczeniami, uczymy się od siebie nawzajem i razem pracujemy na rzecz lepszego zdrowia naszych pacjentów.

Skuteczność naszej rehabilitacji

Cykliczne spotkania naszego zespołu pozwalają na omówienie przypadków pacjentów i opracowanie wspólnych strategii leczenia. Dzięki temu każdy z naszych pacjentów korzysta z wiedzy całego zespołu, co zapewnia wszechstronne i skuteczne podejście do różnorodnych wyzwań zdrowotnych. Każdy specjalista jest dla nich dostępny, ale to my, jako zespół, dbamy o to, aby wiedza o stanie i leczeniu pacjenta była współdzielona, co zapewnia ciągłość i spójność terapii.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright FizjoNature Medycyna manualna Marika Babczyńska 2024
Projekt i wykonanie: kopaczyk.com